В ІФ відбулися збори Асоціації викладачів французької мови в України

В Інституті філології 23 березня відбулися загальні збори Асоціації викладачів французької мови України. Присутніх привітали радник з кооперації та культури Посольства Франції Ан Дюруфлє та аташе з розвитку французької мови, другий секретар посольства Румунії Фабріс Пьото. Сорок два учасники з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Чернівців та Одеси обговорили звіт Президента Асоціації, доцента кафедри романської філології Тетяни Гейко, а також прийняли план роботи Асоціації на наступні 4 роки. Ольга Кравченко з Київського національного лінгвістичного університету виступила з презентацією проекту «IFprofs” в Україні, а доцент нашого Інституту Тетяна Бурмістенко – з презентацією Першого всеукраїнського фестивалю для школярів «Вертеп”.

Фотозвіт Валерія Попова