Відбулася конференція з японістики

23 березня в Інституті філології відбулася 10-а міжнародна науково-практична конференція японістів під назвою «Десятитрічний ювілей: оцінки досягнень та подальший розвиток”. На відкритті наукового зібрання учасників привітали: заступник директора Інституту філології Сергій Скрильник та другий секретар Посольства Японії в Україні пан Хошіно Юічі. З доповідями виступили завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії професор Іван Бондаренко, доцент Оксана Асадчих, викладач японської мови кафедри азійських досліджень гуманітарного факультету Латвійського університету Оохаші Юкіхіро. Після відкриття конференції працювали тематичні секції, а саме «Японська лінгвістика”, “Методика викладання японської мови”, “Японська література”. Прикметно, що у ці дні японісти відзначають також 10-річний ювілей початку плідної співпраці з компанією «Mitsubishi Corporation”, завдяки якій багато років поспіль були курси з японської мови, найкращим студентам надаються заохочувальні стипендії, щорічно видаються десятки книг.

Текст та фото Валерія Попова