Програма конференції «Десятирічний ювілей: оцінка досягнень та подальший розвиток»

Програма Десятої міжнародної науково-практичної конференції «Десятирічний ювілей: оцінка досягнень та подальший розвиток», а також вимоги до оформлення наукових статей. Тексти статей просимо надіслати на адресу оргкомітету до 31 березня 2018 року.

Просимо звернути увагу на те, що цьогоріч ми не зможемо роздрукувати цю програму і вручити всім учасникам під час реєстрації. Будь ласка, роздрукуйте її самостійно або завантажте на портативний електронний пристрій.

Працівники охорони нашого університету можуть попросити вас пред*явити посвідчення особи, тому переконливо просимо мати при собі такий документ.

Із нетерпінням чекаємо зустрічі з вами у нашому університеті. Якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.
Програма у прикріпленому нижче файлі.
З повагою,
Оргкомітет

参加者の皆様、
第10回全ウクライナ国際学術シンポジウム2018「第10回ウクライナ国際学術シンポジウム日本研究2018」のプログラムをお送りします。添付資料をご覧ください。論文は添付の論文執筆要領に応じて作成いただき2018年3月31日までに実施委員会のメールアドレスにお送りください。