У читальній залі ІФ створено виставку, присвячену Еммі Андієвській

Цьогоріч Емма Андієвська отримала Шевченківську премію з літератури. Вона здобула 23 голоси учасників комітету. Саме книжки Емми Андієвської найбільше організацій висунули на здобуття премії, зокрема Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національний університет «Острозька академія», Національний музей літератури України.

Книжки, які було висунуто: «Міста-валети», «Бездзигарний час», «Шухлядні краєвиди», «Маратонський біг» і «Щодення: перископи».

З нагоди отримання такої почесної відзнаки у читальній залі Наукової бібліотеки імені М.Максимовича, що розташована у 32 аудиторії Інституту філології, створено виставку, присвячену Еммі Андієвській. Інститут філології вітає лауреатку і зичить здоров'я, сил та творчої енергії на многії літа!