Де може реалізувати себе філолог зі знанням англійської

Ти гадаєш, що робота твоєї мрії, яка пов’язана зі спеціальністю, – недосяжна фантазія? Не знаєш, де можна профільно працевлаштуватись, навчаюсь на філолога? Та як непогано заробляти, реалізовуючи власні лінгвістичні здібності?

Тоді ти точно проґавив зустріч із роботодавцями компаній EnglishDом, YAPPI CORPORATE та English Prime, яка відбулася 15 березня в Інституті філології за сприяння сектору працевлаштування студентів та аспірантів КНУ та за підтримки заступниці директора Наталії Любарець. Наші студенти дізналися чим живе та дихає кожна з компаній, які пріоритети подальшого розвитку ставить та яким чином можна реалізувати власні амбіції та потенціал в сфері викладання англійської мови. Сучасні підходи до вчителювання, потужна команда однодумців, персональний менторинг та коучинг кожного тьютора, конкурентна заробітна платня, офіційно оформлені відносини, надзвичайна та унікальна корпоративна політика компанії, можливість професійного та особистісного розвитку – і це далеко не повний перелік умов працевлаштування.

Не зважаючи на те, що всі згадані компанії працюють в одному сегменті ринку, кожна представляє собою окремий світ, де кожен охочий може знайти собі заняття до душі. Необхідно також відзначити кардинально різні підходи до викладання англійської. Якщо ти надзвичайно зайнята людина з купою справ щосекунди, ідеальним рішення стане випробувати свої сили в EnglishDом. Заняття відбуваються лише дистанційно за допомогою популярних онлайн платформ в будь--який час дня або ночі. Погодьтеся, заробляти гроші, сидячи о 6 ранку в піжамі з єдинорогами перед ноутбуком – спокуслива пропозиція. До того ж абсолютно не потрібно готуватися до уроку – всі підручники та посібники надає роботодавець. Необхідна лише твоя англійська.

Бажаєш працювати в одній з найбільших мереж шкіл англійської мови по всій Україні, де всі заняття перетворюються на інтерактивну комунікацію з безліччю ігор? Тоді вам до YAPPI CORPORATE. Власний тренінговий центр, «обезбашена» корпоративна політика та ексклюзивний гість – лис YAPPI до ваших послуг.

Мрієш, щоб робота приносила не тільки гроші та самореалізацію, а й стала твоїм другим домом? English Prime – компанія, де вивчення мови відбувається в затишній та комфортній атмосфері з чашкою кави та без жодних підручників. Вивчи англійську так само, як вчив рідну – ось головний принцип цього роботодавця.

Коли зустріч добігла кінця, учасники вже чітко усвідомлювали,що робота мрії може бути реальністю. Особливо за умови високого професіоналізму наших студентів та невпинного бажання до саморозвитку і реалізації творчих планів.

Текст студентки Оляни Цехмістер, фото Валерія Попова