Зустріч із Шевченківськими лауреатами на економічному факультеті

14 березня у рамках Шевченківських урочистостей на економічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння кафедри історії літератури, теорії літератури та літературної творчості відбулася зустріч із письменниками та Шевченківськими лауреатами, серед яких були: доктор філологічних наук, професор, поет, літературознавець, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Юрій Ковалів; член Національної спілки письменників України, поетеса, прозаїк Галина Тарасюк; кандидат філологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, літературознавець, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Андрій Кравченко. Модерував зустріччю кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії літератури, теорії літератури та літературної творчості Михайло Конончук.

На зустрічі також були присутні кандидат філологічних наук, доцент Галина Жуковська, кандидат філологічних наук, доцент Олена Ткаченко, кандидат економічних наук, доцент Людмила Анісімова, а також студенти-економісти, які охоче ставили запитання письменникам, цікавлячись про сучасний літературний процес та обговорювали інтерпретацію Шевченка у сучасному дискурсі.