Тім Томпсон провів практичні семінари для філологів

Кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур 13-14 березня організувала практичні семінари з підготовки та презентації своїх досліджень англійською мовою в академічних/наукових виданнях. Тім Томпсон викладав англійську протягом 15 років в університеті, зокрема 8 років у Корейському інституті передових технологiй (KAIST) — провідному навчальному та дослідницькому університеті південної Кореї (м. Теджон). У лютому 2016р. він заснував компанію Archer English Consulting, на базі якої надає послуги редагування наукових видань, проводить тренінги з формування презентаційних умінь та умінь академічного письма в державних установах, університетах, дослідницьких інститутах у Кореї, Європі, Азії та Близькому Сході, зокрема дводенний тренінг для топ-фахівців з ядерної енергетики з підготовки до публікації наукових статей англійською мовою.

Під час семінарів в Інституті філології Тім Томпсон розповів викладачам та студентам як презентувати свої дослідження в іноземних виданнях та які існують методи впливу на аудиторію.