Цикл лекцій литовського лінгвіста з історії мовних контактів

13-14 березня в Інституті філології читатиме лекції доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу вивчення писемної спадщини Інституту литовської мови (Вільнюс, Литовська Республіка) Сергеюс Темчинас. Цикл лекцій пана професора присвячений висвітленню актуальних наукових проблем: історії балто-східнослов'янських мовних контактів, мовної та культурно-релігійної взаємодії в Києві у другій половині ХV ст., становлення і функціонування староукраїнської мови.

Професор Сергеюс Темчинас читатиме лекції для студентів спеціалізації "Історична лінгвістика. Текстотворення в синхронії та діахронії" (3 курс). На лекції запрошуються викладачі, докторанти та аспіранти, які працюють у галузях історичної лінгвістики, балтистики і литуаністики.

Лекції відбудуться 13 березня о 9.50 - 11.10 год. та об 11.30 - 12.50 год.; 14 березня о 9.50-11.10 год. За докладнішою інформацією звертатися на кафедру української мови та прикладної лінгвістики (к. 95).