Семінар «Підготовка публікацій англійською мовою в академічних / наукових виданнях»: анонс

Кафедра методики викладання української та іноземних мов і літератур запрошує на практичний семінар «Підготовка публікацій англійською мовою в академічних/наукових виданнях» за участю Тома Томпсона.

Під час проведення семінару доповідач оратиметься на свій багаторічний досвід викладання писемного академічного мовлення та редагування наукових статей, надасть рекомендації щодо ефективної підготовки свого дослідження для публікації у англомовних наукових журналах.

Захід відбудеться 13 березня о 13:00 в читальній залі Інституту філології
Під час семінару слухачі дізнаються:
- як зробити оптимальний вибір видання для публікації статті про своє дослідження,
- яким стилістичним нормам та умовам структурування має відповідати англомовна стаття,
- як запобігти типових помилок у мовному оформленні,
- як зробити свою статтю привабливою з наукової точки зору та вартою скорішого опублікування у авторитетних зарубіжних виданнях.

Участь у семінарі безкоштовна. У зв’язку із обмеженням місць для участі потрібна попередня реєстрація. Для реєстрації повідомте про себе такі дані як: П.І.Б. , кафедра, посада, контактний телефон на адресу: acadwriting@ukr.net. Кінцевий термін подачі заявки – 10 березня 2018 року.

Довідка:

Тім Томпсон викладав англійську протягом 15 років в університеті, зокрема 8 років у Корейському інституті передових технологiй (KAIST) — провідному навчальному та дослідницькому університеті південної Кореї (м. Теджон). У лютому 2016р. він заснував компанію Archer English Consulting (Арчер Інгліш Консалтінг), на базі якої надає послуги редагування наукових видань, проводить тренінги з формування презентаційних умінь та умінь академічного письма в державних установах, університетах, дослідницьких інститутах у Кореї, Європі, Азії та Близькому Сході, зокрема дводенний тренінг для топ-фахівців з ядерної енергетики з підготовки до публікації наукових статей англійською мовою. Більш детально познайомитися з проектами Тіма Томпсона можна на його персональному вебсайті timthompsonelt.com.