Міжнародна літня школа з гебраїстики та семітології

Національний університет «Острозька академія» оголошує про відкриття реєстрації на Третю Міжнародну літню школу з гебраїстики та семітології (16 липня – 5 серпня) Міжнародної сертифікатної академічної програми з гебраїстики та біблеїстики (далі – Програма).

Академічні партнери:
 Тель-Авівський університет
 Єрусалимський університет
 Вища Школа Економіки (Москва)

Фінансова підтримка:
 Вища Школа Економіки
 Центр підтримки наукових працівників та викладачів юдаїки у вишах «Сефер»
 Приватні благодійні внески.

Хто може взяти участь у Літній школі?
 студенти різних спеціальностей (у тому числі й негуманітарних), що навчаються як у вищих навчальних закладах України, так і закордоном;
 учасники попередніх літніх шкіл та сесій мають перевагу бути зарахованими до числа учасників Літньої школи першими;
 всі охочі та зацікавлені у вивчені запропонованих курсів, навіть якщо вони не брали участі у попередніх заходах Програми.

Харчування та проживання. Студенти забезпечуються триразовим харчуванням та проживанням, витрати на які покриваються за рахунок організаційного збору, що вноситься студентом. Харчування забезпечує кафе «VIP-Спудей» на території Острозької академії (підвал Старомонастирського корпусу).

Проживання студентів: гуртожиток «Академічний дім», гуртожиток № 6.
Максимальна кількість учасників: 70 студентів.

Організаційний внесок. Оскільки організаторам не вдалося знайти зовнішнього фінансування Літньої школи, ми вимушені були збільшити суму організаційного внеску до 5 200 грн., щоб покрити витрати на харчування та проживання учасників, а також на дорогу викладачів. Банківські реквізити Вам пришлють електронною поштою протягом тижня після реєстрації. Кошти необхідно внести не раніше 1 травня, але не пізніше 15 червня.