СТАМБУЛЬСКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРОВОДИТЬ ВСТУПНИЙ ІСПИТ ДО УНІВЕРСИТЕТУ (İÜYÖS-2018)

Стамбульский університет у суботу, 28 квітня 2018 року проводитиме іспит для турків, що перебувають закордоном або іноземних студентів у 95 екзаменаційних центрах. Питання підготовлені 6 мовами (німецькою, арабською, англійською, французькою, російською та турецькою).

Стамбульский університет є найдавнішою організацією з надання вищої освіти, входить у «500 найкращих університетів», та щорічно проводить іспит İÜYÖS для іноземних студентів та турків закордоном, які бажають проживати та отримати вищу освіту в Туреччині.

«Заявки Будуть прийматися онлайн»

До 23 березня 2018 року необхідно подати онлайн-заявку за посиланням: http://yos.istanbul.edu.tr/ . За цим же посиланням можна переглянути умови подачі заявок, ознайомитись з чого складається іспит та переглянути минулорічні питання, мінімальну кількість балів, деталі щодо проживання в Стамбулі та багато інших деталей.
«Результати іспиту İÜYÖS дійсні у більше 100 університетах Туреччини»

Календар Іспиту

Дата проведення субота, 28 квітня 2018
Остання дата подання заявок 23 березня 2018