Запрошуємо на Шевченкознавчу конференцію

13 березня 2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «РЕЦЕПЦІЯ ТВОРЧОСТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: ІСТОРИКО-ЛІТЕРАТУРНА ПАРАДИГМА»

Проблематика конференції буде обговорюватися на пленарному засіданні та під час роботи круглих столів

«Мовний усесвіт Тараса Шевченка»
• «Творчість Тараса Шевченка як об’єкт наукової інтерпретації»
• «Українська еміграційна шевченкініана: методологічні та методичні засади»

Під час роботи конференції буде проведено презентацію наукового проекту член-кореспондента НАН України, професора Ростислава Радишевського «Шевченкіана Леоніда Білецького у 6 томах».

Місце проведення конференції: Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бульв. Т. Шевченка, 14, м. Київ.

Для участі у конференції просимо до 20 лютого 2018 року надіслати на електронну адресу оргкомітету shevchenko.center@gmail.com тему доповіді та стислу інформацію про учасника (ім’я та прізвище, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи) За результатами роботи конференції буде відібрано матеріали для публікації у фаховому виданні.

Координатор конференції – Валентина Іскорко-Гнатенко.

УВАГА!

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді, які не відповідають тематиці конференції і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.