Конференція у Харкові

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. В. ДОКУЧАЄВА запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної філології та методики викладання мов у вишах», яка відбудеться 6 квітня 2018 р.

Головні напрями конференції:
1. Актуальні проблеми мовознавства.
2. Проблеми міжкультурної комунікації.
3. Літературознавчі студії.
4. Сучасні технології та методики викладання мов у навчальних закладах.
5. Новітні тенденції викладання предметів історико-філологічного циклу у ВНЗ.

До участі в конференції запрошуємо молодих науковців, викладачів, аспірантів, студентів.
Форма участі: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.
Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2018 р. на електронну адресу tykhonenko_olena@ukr.net надіслати:
1) текст тез доповіді (2-4 стор.);
2) заявку на участь у конференції;
3) скановану (фото) копію квитанції про сплату за публікацію (30 грн за 1 сторінку).

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції будуть надіслані учасникам у друкованому варіанті протягом трьох тижнів від дня проведення конференції.

Для пересилання матеріалів конференції Укрпоштою додатково сплачується 25 грн. На кожну публікацію Ви отримаєте один примірник видання.

Адреса оргкомітету:
Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва, кафедра мовних дисциплін, 62483, Харківська обл., Харківський р-н, п/в «Докучаєвське – 2», навчальне містечко ХНАУ, корпус 3, поверх 2, ауд.3-216, телефон кафедри: (0572) 99-76-10.

Контактна особа:
Тихоненко Олена Василівна, доцент, канд.філол.наук, доцент кафедри мовних дисциплін, тел.+38(095) 147 55 02.

Кошти за публікацію можна переказувати на номер картки ПриватБанк – 5168 7551 1242 3328. Одержувач: Тихоненко Олена Василівна.

Додані файли: