Конференція молодих учених у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького

19-20 квітня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться XХ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених „Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених”. До участі в конференції запрошуються студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, молоді науковці віком до 35 років, докторанти та доктори наук віком до 40 років, чия діяльність стосується тематики конференції.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Умови участі в конференції:

Реєстрація учасників конференції відбудеться 19 квітня 2018 р. з 900 до 1000 год. за адресою:
м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81,
1 поверх навчального корпусу №1.
Проїзд від залізничного та автобусного вокзалу на маршрутному таксі 26А, зупинка – „Університет”.

1. Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2018 року надіслати (подати) до оргкомітету всі нижчезазначені матеріали:

матеріали доповіді (загальний обсяг не більше 3 сторінок);
завізований відгук наукового керівника або завідувача кафедри (відсканований);
квитанцію про оплату (відсканована).

Адреса для реєстрації та подання матеріалів:
http://cdu.edu.ua/ у розділі “Університет”– Наукова та інноваційна діяльність – Рада молодих учених — РОДЗИНКА 2018.

2. Програмний комітет залишає за собою право рецензування та відхилення текстів матеріалів доповідей без повернення авторові.

Деталі - у прикріпленому інформаційному листі.