Грудневе засідання Вченої ради Інституту філології

26 грудня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. На порядку денному були розглянуті такі питання: звіт про наукову роботу за 2017 рік, кадрові питання, про реалізацію Концепції викладання іноземних мов у межах неспеціальних освітніх програм КНУ, про результати зимової сесії на денній та заочній формах, про закордонні стажування викладачів та студентів, про призначення іменних стипендій.

Перед початком запланової програми директор Григорій Семенюк зачитав висунуту подяку ректора Ігорю Корольову.

На грудневому зібранні заступник директора Ганна Черненко прозвітувала. Ганна Анатоліївна розповіла про вступну кампанію в аспірантуру та у докторантуру, про успішність аспірантів, про тематику досліджень аспірантів та докторантів, про науково-дослідні теми, про конференції, які проводять філологи, про гранти, про публікаційну активність, про отримані нагороди та премії, про студентів та їх наукові звершення.

Наступним виступив заступник директора Сергій Скрильник. Сергій Вікторович проаналізував Концепцію викладання ІМ на неспеціальних спеціальностях, окресливши її принципи та цілі, а також запропонував внести зміни у цю Концепцію. З коментарями до доповіді Сергія Скрильника виступили завідувач кафедри іноземних мов хіміко-фізичних факультетів Валентин Давидов і завідувач кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації Алла Бєлова.

Про результати зимової сесії прозвітували заступники директора Надія Янкова та Сергій Скрильник, який також доповів про закордонні стажування філологів.
Наприкінці Вченої ради директор Інституту філології привітав всіх з прийдешніми святами.

Категорії: