В ІФ відбувся День відчинених дверей

15 грудня в Інституті філології відбувся День відчинених дверей. Усі зацікавленні у навчанні мали можливість відвідати захід, поспілкуватися з директором Інституту філології, кураторами освітніх програм, завідувачами випускових кафедр.

На зустріч завітали і випускники деяких спеціальностей. Вони розказали про важливість освіти, про свою роботу за спеціальністю. Дарина Гладун, випускниця "літературної творчості" має свою поетичну збірку, працює в Пінчук АртЦентрі. Вона розказала, як допомогла письменницька освіта в житті. Володимир Мукан, кандидат філологічних наук, нині є керівником відділу в "Газеті по-українськи". Завітала на зустріч і перекладач із турецької Анна Костюк, яка неодноразово брала участь в перекладанні високопосадовців. Про малознану освітню програму "прикладна лінгвістика" розповіла Анастасія Куляк, яка працює в компанії Grammarly.

Більше про особливості вступу можна знайти на сайті: www.vstup.univ.kiev.ua