Радіоефір 11.12

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні любителі мови і слова, мешканці філологічного царства.

З гордістю повідомляємо, що сьогоднішній день – особливий. 12 листопада 2001 року наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка було створено Інститут філології шляхом об’єднання філологічного, факультету іноземної філології та відділення сходознавства.

Тож Вітаємо вас з 11-річчям Інституту філології!

Якщо вірити теологічній теорії, заснування Інституту філології було Божим Проведінням. Проте… правдоподібними здаються й висновки антропологів: причина створення Інституту криється у природній схильності українців до красномовства. Хоча… цікавою є й договірна теорія, в основі якої – бажання згуртувати й зібрати найкращих філологів України під одним дахом… Але з якої б причини не заснували 11 років тому Інститут філології, незаперечним є одне – його донині береже Господь, до нього приходять безмежно закохані в мови й у ньому мешкають найкращі знавці своєї справи – викладачі та студенти Інституту філології!!!

Бажаємо вам, любі сини й доньки великої родини Інституту, щоб кожен день був сповнений перемогами й звершеннями, гідними величі закладу, який є нашою домівкою. Зичимо вам наснаги навчатися й навчати, постійного самовдосконалення й професійного зростання. Хай примножуються здобутки й шириться честь Інституту крізь роки й покоління завдяки нашим спільним зусиллям!

З вами було радіо ІФ і його ведуча Тетяна Шаправська