Тиждень італійської кухні в ІФ

28 листопада в Мистецькій залі Інституту філології в рамках ІІ Тижня італійської кухні в світі, Італійський інститут культури в Києві у співпраці з Центром італознавства ІФ КНУ імені Тараса Шевченка організували показ тематичного італійського фільму "Pane e tulipani" режисера Сільвіо Сольдіні. У заході взяли участь директор ІІК в Києві пані Анна Пасторе, співробітники Посольства Італійської Республіки в Україні, викладачі італійської мови ВНЗ України, студенти, що вивчають італійську мову в ІФ. Другим у програмі показів був фільм “Gli Arancini di Montalbano” за романом Андреа Каміллері (2002, 90 хв.), реж. Альберто Сіроні. Його присутні переглядали 1 грудня о 18.00 в Італійському інституті культури після лекції, присвяченої італійській регіональній кухні із рецептами та завданнями з італійської мови на гастрономічну тематику.

Фільм демонструвався італійською мовою з субтитрами англійською. Лекція призначена для осіб, що володіють італійською на рівні, вище "В".