"Посвята" "PROчитання": літературний клуб з Катериною Чайкою

У затишній атмосфері на кафедрі історії української літератури, теорії літератури та літтворчості на засіданні літклубу "PROчитання" відбулася студія "Посвята" Катерини Чайки (відкриємо секрет, що це творчий псевдонім талановитої третьокурсниці Катерини Барановської). Катя почала з того, що "посвятила" кафедру Кобзарем. Окрім її віршів, почули спів Мар'яна Кондратюка: символічну пісню Океану Ельзи "Той день" та авторську. А ще дізналися про проект Світлани Вертоли (та й усіх літтворців) "Твоя поетична листівка". Студенти хотіли вивести свою лірику у світ, аби це було на часі, цікаво та яскраво. У них вдалося! Радо слухали й коментували професори кафедри Анатолій Ткаченко та Юрій Ковалів. Давали поради, як динамізувати твори, як декламувати їх, а ще ставили акценти в текстах Катерини: вона влучно сказала про графоманство як про велике мистецтво! Дмитро Зозуля поділився враженнями від творчості: поезія Чайки нагадує мантри, не схожа на класичну. Але в тому її особливість. Чекаємо на наступні студії творчих філологів!

Текст і фото - студентка Юлія Кузьменко