Річний звіт директора Інституту філології на зборах трудового колективу

28 листопада відбулася конференція трудового колективу Інституту філології, на якій був присутній ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка акад. Леонід Губерський. Головним питанням на порядку денному зборів трудового колективу був звіт директора Інституту проф. Григорія Семенюка про роботу за період з вересня 2016 року до листопада 2017 р.

«На початку звітного періоду, у листопаді, Інституту філології виповнилося 15 років від часу створення. Підбиваючи підсумки трьох п’ятирічок, ми зробили висновок, що Інститут відбувся, живе, розвивається»,

– наголосив директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк.

Звітуючи перед колективом та ректором, Григорій Фокович зупинився на основних напрямках діяльності Інституту – навчально-методичній, профорієнтаційній, науковій, міжнародній співпраці, виховній, роботі в гуртожитках, господарській, матеріально-технічній.

Задовільно оцінили річний звіт директора колеги – доц. Сергій Різник, проф. Олена Івановська, проф.Ірина Голубовська, проф.Ірина Покровська, доц.Тетяна Пастушенко.

Заключне слово на засіданні трудового колективу виголосив ректор Леонід Губерський. Леонід Васильович оцінив звіт директора та роботу Інституту філології загалом позитивно, акцентуючи увагу на тому, що потрібно й наділі розвиватися, працювати над престижем та якістю філологічної підготовки.