Презентація проекту "Твоя поетична листівка"

Понеділок почався зі снігом і дружніми літературними посиденьками на ФРЕКСі. У «Лунотеці» літтворці Інституту філології організували презентацію «Твоя поетична листівка». Творчі молоді хлопці та дівчата задумували цей проект давно. Вони написали вірші й намалювали до кожного з них яскраві ілюстрації, що поєдналося у поетичній листівці. А саму зустріч студенти перетворили на веселий імпровізований концерт. Спершу познайомилися: кожен мав розповісти кілька фактів про себе. Потім за жеребом виступали всі охочі. Хтось читав поезію (потішили Анна Комар, Леля Покотиполе, Дмитро Зозуля, Ілона Павленко, Артемій Туманов, Ксеня Голікова та багато-багато інших), хтось дивував прозою (сюрреалізм про родину та дуже відверта історія нічного кохання), хтось грав на гітарі. Пісні («Кінчиками пальців», «Постер з Чубаккой») були різні, але жодна не лишила байдужими творчих гостей. Такі вечори розкривають кожного з нас, роблять розкутими та дарують нові приємні знайомства.

Текст - Юлія Кузьменко,
фото - Валерія Мащенко