Благодійно-просвітницька акція до дня пам’яті жертв голодомору

Благодійно-просвітницька акція "Свічка пам’яті" до дня пам’яті жертв голодомору.
Дата: 24 листопада 2017 року о 14:30 годині

Місце: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Актова зала Червоного корпусу університету

Організатори: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, мистецька агенція «Територія А», Український інститут національної пам’яті

Партнери: Центр фольклору та етнографії Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in UKRAINE), ГО «Ділові українські жінки», Фонд відродження культурного середовища Києва

Кожного року у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Тема історичної пам'яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для живих свідків тих подій і для усіх, хто дізнався правду про штучний голод.

"Територія А" спільно із КНУ ім. Тараса Шевченка проводять благодійну акцію "Свічка пам’яті". Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору – 24 листопада о 14:30 в актовому залі Червоного корпусу Шевченкового универсітету відбудеться відкрита лекція про голодомор професора Людмили Гриневич із можливістю поставити запитання та концерт-реквієм за участі відомих українських митців.

- Про це складно говорити, про це страшно чути. Та, знаючи правду про минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше розуміємо нинішні проблеми і запам’ятовуємо уроки історії, - коментує ініціатор проекту, співачка, волонтер, президент МА «Територія А» Анжеліка Рудницька. – Ми запрошуємо усіх небайдужих провести цей особливо щемливий вечір разом, поспілкуватися і запалити свою свічку пам’яті, яку кожен понесе додому разом із знаннями і пересторогами.

Під час акції прозвучать народні псальми від гурту "Стодивниця» (керівник Ірина Барамба) та духовна музика у виконанні хору Київської православної богословської академії (регент Надія Купчинська), поезія у виконанні Євгена Нищука, Лариси Руснак, Наталії Сумської, Ірми Вітовської, Олени Гончарук, Каті Степанкової. Також відбудеться прем’єра кліпа Анжеліки Рудницької та Поля Монанадіза «Люляй-люляй», присвяченого усім, хто загинув за Україну.

Запрошуємо усіх, хто хоче знати більше про нас і про себе.
Ми повинні це розуміти, пам’ятати, розповідати іншим...

24 листопала 2017 року о 14:30, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Актова зала Червоного корпусу університету

Традиційно під час акції збираємо кошти. Цього разу на підтримку Хоспісу літніх людей – вимушених переселенців.

Прес-служба МА «Територія А»
Акредитація за телефоном: 044-531-97-53