Співробітництво з Відкритим університетом Кіпру

У Центрі елліністичних студій та грецької культури імені А.Білецького 16.11 відбулася зустріч з професором Відкритого університету Кіпру В. Караіску. Відкритий університет Кіпру заснований недавно, однак, попри свій «молодий вік», це – один з найпрогресивніших університетів острову. Метою візиту проф. В.Караіску була реалізація програми налагодження співробітництва з східноєвропейськими осередками елліністичних студій, зокрема, обговорення можливості співпраці щодо дослідження теми впливу історичної пам’яті на формування громадського простору в Україна та на Кіпрі, двох країн, що переживають складний процес переосмислення власної ідентичності в контексті драми військового іноземного вторгнення. Однією з тем зустрічі було розглянути використання візуальних засобів у новогрецькій поезії 20 ст., взаємодію поезії та живопису. Іншою темою зустрічі була організація навчального процесу у Вільному університеті Кіпру, функціонування дистанційної форми навчання, спеціалізації освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр».