Лекції польського викладача в ІФ

7, 8 та 9 листопада для полоністів проводив лекції професор Інституту філології Жешівського університету Марек Станіш - дослідник літератури романтизму. Лекції стосувались творів Юліуша Словацького, рефлексій Ципріяна Норвіда про Європу та загалом творчості романтиків. Під час заходу розглядались питання щодо проблем художньої свідомості письменників, метафор, художнього мислення авторів, їхніх біографій та творчого шляху. Разом із викладачем полоністи проаналізували кілька віршів, визначили головні мотиви в літературі, стилі написання, розібрали сенс сучасних метафор. Окрім цього, студенти мали можливість поспілкуватись та пожартувати з професором, дізнатись кумедні історії з його життя та почути відповіді на хвилюючі питання. Марек Станіш не тільки чудовий професор, а й відкрита й цікава людина.

Текст - студентка Діана Месхія,
фото - Валерій Попов