Затишний вечір у колі друзів: літвечір в Інституті філології

На світло ліхтариків і звуки музики увечері 8 листопада сходилися філологи та студенти інших факультетів на літературні читання на квартирнику "IF light night". Дівчата зі Студентського парламенту Інституту філології Катерина Панасенко, Юлія Кузьменко та Валерія Павлюк створили затишну атмосферу вечора. Кожен ділився тим, що гріє душу: вірші і музика. Хтось читав свої тексти (вірші, прозу, переклади), хтось дарував щирі емоції крізь тексти улюблених авторів. Завітали на літературні посиденьки не лише філологи, а й студенти юридичного та механіко-математичного факультетів. Настя Карамазова, Білосніжка, Катерина Чайка - серед читців виступали і люди із творчими псевдонімами.

Кілька пісень на початку вечора заграв студент-фольклорист Захар Давиденко, що і задало тон загального настрою. А випускник Інституту філології, якого всі звикли бачити в амплуа фотографа, постав цього разу і поетом. Сергій Терещенко зачитав не лише власну поезію, а й вірші білоруською мовою улюбленого автора. На завершення вечора, який все таки не хотілося завершувати, Катя з Валерією презентували присутнім відео із життєствердною темою - "Молодість"! Натхненні і радісні усі покидали стіни Жовтого корпусу із часточкою світла в душі, якою зарядли одне одного цього вечора.

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов