Велика робота маленького центру: святковий концерт у 10-річчя Центру гінді

10 років – вагомий часовий відрізок.. Саме стільки у 2017 році виповнилося Центру мови гінді і індійської літератури, що діє в Інституті філології. 27 жовтня у стінах актової зали Жовтого корпусу університету відбувся святковий концерт на честь такої дати. Директор Центру Юрій Ботвінкін був на заході не просто ведучим, а провідником у загадковий світ індійської культури.

Привітати наших індологів до Інституту філології прийшов посол Індії в Україні Манодж Кумар Бгарті. Він поділився із присутніми різноманітними ідеями освітньої і творчої співпраці, на що жваво відгукнулися студенти-індологи. Кафедра мов і літератур Близького і Середнього Сходу, на чолі в доц. Оленою Мазеповою, щороку випускає фахівців з доволі екзотичної для України мови. Тож випускники мають унікальні знання, а для таких кадрів завжди знаходиться цікава робота: в посольстві, консульствах, різноманітних культурних установах.

Про роботу Центру мови і культури гінді за 10 років розповіла викладач Катерина Довбня. Заперечити велику роботу маленького центру важко. Підкреслено це не сухими фактами, а яскравим концертом: вірші та пісні мовою гінді, традиційні танці від хореорафічного ансамблю «Накшатра», ностальгійний виступ гурту «Прелеста», який заснували студенти-індологи з Юрієм Ботвінкіним, а також виставка наукових праць і художніх перекладів, що є ретрансляторами в індо-українських міжнародних зв’язках. Заступник директора доц.. Сергій Скрильник привітав ювілярів та почесних гостей свята і побажав Центру продовжувати так впевнено розвиватися.

Каріна Дорошенко
фото - Валерій Попов