Студенти-елліністи про можливості стипендійних програм

20 жовтня у Центрі елліністичних студій та грецької культури відбулася зустріч із цьогорічними стипендіатами літніх програм з вивчення новогрецької мови. Студенти-елліністи третього і четвертого курсу поділилися своїм досвідом навчання в Греції у рамках програм академічної мобільності «Ясон», «Фієспа», «ІМХА» та інші. Це були і літні мовні школи, орієнтовані на розвиток мовних навичок, і семестрове навчання у вищих навчальних закладах в Афінах і Салоніках, Пеллі і Вергіні. Студенти мали змогу ознайомитися з культурою та історією грецької мови.

Неоеллінсти поділилися своїми світлинами та відео, зроблених під час перебування у Греції. Різноманітні екскурсії, відвідання кінотеатрів та знакових для грецької культури місць є вагомими в опануванні не лише мови, а й контексту.

Студентка Катерина розповіла про навчання в університеті Іспанії за програмою Еразмус+, навівши плюси і мінуси в процесах викладання в Україні та закордоном.

Така зустріч стала корисною для присутніх учнів спеціалізованої школи Еллада, які нині навчаються у 10 та 11 класах, та вирішують щодо майбутньої професії. Тепер вони точно знають, що знання грецької мови та навчання в Інституті філології дає широкі можливості для тих, хто прагне вчитися і здобувати нові знання.