Круглий стіл, присвячений літературній генерації 1930-х років

19 жовтня з ініціативи кафедри історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості відбувся круглий стіл. Обрана тема - "Літературна генерація 1930-х років "Празька школа" - жовтневого наукового засідання є символічною, зважаючи на низку цьогорічних ювілеїв "пражан".

Модератор круглого столу Олена Романенко, виступаючи, наголосила, що малодослідженою темою в українській літературі є питання: "Що таке бути собою у чужому просторі?". Ця проблема безпосередньо пов'язана із літературною генерацією 1930-х років і навколо неї вибудовувалися доповіді круглого столу.

Про особливості концептосфери "Празької школи", їхнє полілогічне розмаїття в єдності, теоретичні думки та інтерпритації їхніх текстів розповідали відомі українські літературознавці з Києва та Львова, представляючи Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет харчових технологій та Львівський національний університет імені Івана Франка. Під час кргулого столу відбувалося активне обговорення.