Відбулася перша зустріч літклубу "PROчитання"

17 жовтня Мистецька зала наповнилася поетичним словом і музикою. На літературну зустріч студенти і випускники зібралися з ініціативи кафедри історії літератури, теорії літератури і літературної творчості. Цього разу модерував зустріч професор, письменник Юрій Ковалів. Від першокурсників до випускників, від філологів до хіміків - усі ділилися своїми текстами, поетичними і прозовими. Такі затишні зустрічі стають стартового майданчиком для молодих літераторів.

Випускниця "літературної творчості" Єлизавета Жарікова розповіла про свій шлях музиканта і поета до Всеукраїнського конкурсу "Червона Рута". Там цього року у жанрі акустичної музики Єлизавета стала лауреатом другої премії з аторською піснею. А студентка україністики Анастасія Пономаренко поділилася досвідом, як вдалося за день організувати і провести творчий вечір. Бо ж головне захотілти і вірити, що все вдасться.

Бажаємо творчій молоді не втрачати запалу і творити! І запрошуємо на подальші зустрічі клубу "PROчитання", у рамках якого плануються читання написаного та обговорення прочитаного, творчі вечори, зустрічі і дискусії. Слідкуйте за анонсами

фото - Сергій Терещенко