Круглий стіл із неолінгвістики (анонс)

23 жовтня 2017 р. кафедра стилістики та мовної комунікації Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить круглий стіл на тему «Неолінгвістика як дослідницький простір: напрямки, ідеї, перспектива».

Круглий стіл відбудеться о 15.00 за адресою: м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 14 (Жовтий корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка), кафедра стилістики та мовної комунікації, ауд. 131.

Виступи на круглому столі, оформлені за вимогами збірника «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика», який є фаховим виданням із дисциплін філологічного профілю і входить до Міжнародних науковометричних баз ERIH Plus, Research Bib, РІНЦ, науковометричної бази України «Україніка наукова», можуть бути надруковані у виданні.