Науковий проект молодих учених Інституту філології переміг у конкурсі Міністерства освіти і науки України

У результаті конкурсного відбору, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №1333 від 03.10.2017 про затвердження переліку проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, з поміж 123 найкращих було затверджено й науковий проект співробітників Інституту філології на тему “Архетипно-стереотипні константи мови і мовлення: діахронія та синхронія”.

Науковий керівник проекту – к. філол. наук, доцент, докторант Інституту філології Корольов Ігор Русланович, відповідальний виконавець – к. філол. наук, доцент Інституту філології Домилівська Людмила Валеріївна. У підготовці проекту також взяли участь молоді науковці Інституту філології, зокрема к. філол. наук Руда Наталя Вікторівна та аспірант Ярмолінська Марина Валеріївна.

Науковий проект спрямований на з’ясування універсальних та специфічних рис у співвідношенні різних лінгвокультур. Головна мета проекту полягає в розробці теоретико-методологічної платформи для діахронічного та синхронічного аналізу архетипно-стереотипних констант мови і мовлення, які є визначальними складниками у формуванні (становленні та розвитку) лінгвокультурної ідентичності етносів та репрезентовані у мовній і комунікативній свідомості їхніх представників.

Вітаємо виконавців проекту з перемогою в конкурсі та бажаємо творчих успіхів і натхнення у розвитку сучасного українського мовознавства.

Категорії: