Радіоефір 11.05

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня, шановні мешканці філологічної країни, любителі мови і слова!

На календарі – 5 листопада. А це означає, що до кінця року залишається 56 днів. Так, шановні, лише 56 днів, аби встигнути вирішити усі проблеми, віддати всі борги, виконати всі обіцянки і з лекгістю зустріти новий 2013 рік!

А зараз прослухате анонс подій:
- 6 листопада о 13 годині в Мистецькій залі Інституту філології відбудеться презентація книги видатного українського антрополога Сергія Сегеди «У пошуках предків. Антропологія та етнічна історія України». Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч!
- Нагадуємо, що 8 листопада у стінах Жовтого корпусу розпочне роботу Міжнародна наукова конференція «Мова як світ світів: поетика і граматика текстових структур». У рамках конференції відбудеться 6-та академічна дискусія на тему: «Григорій Савич Сковорода - 2012». Бажаючих взяти участь у дискусії чекаємо 8 листопада о 13 годині в ауд.63.
- Цього ж дня, у четвер, о 17.00 в Актовій залі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться концерт "Зірка + зірка", присвячений святкуванню Дня Інституту філології. Валерій Чемес, який танцює; Дмитро Дергач, який співає; Юрій Ботвінкін, Юліанна Матасова та інші супер-stars чекатимуть на Вас!!

І на завершення, як завжди, щось цікавеньке та корисне для вас.
Завтрашній день – 6-те листопада – пропонуємо присвятити музиці, вшановуючи пам’ять всесвітньовідомого українського композитора, піаніста, педагога, хорового диригента, громадського діяча, основоположника української класичної музики – Миколи Лисенка. Цьогоріч виповнюється 100 років з дня смерті автора гімна на слова Олександра Кониського «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», музики до опер «Тарас Бульба», «Наталка-Полтавка» та інших не менш відомих творів. Отож не забувайте, що Музика – це універсальна мова людства. Говоріть один з одним, слухайте один одного, а головне – розумійте один одного!

Все буде добре. Тримайтеся.
З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.