Австралійські греки в Центрі елліністики

29 вересня відбулася зустріч студентів-неоелліністів із представником грецької діаспори в Австралії, викладачем візуального мистецтва, К. Веллісом, широта інтересів якого варіюється від фотографії до іконопису. К. Велліс є активним членом грецької громади міста Сіднея, що гуртується навколо церкви святого Савви Нового з Калімносу. Він розповів про життя греків в Австалії, історію їхнього здобуття нової батьківщини, збереження власної національної ідентичності, створення освітніх та культурних осередків, зокрема, грецькі студії в університеті Сіднея та Аделаїди. Цікавим було послухати про щоденне життя грецько-австралійської родини, особливості змішання культурних кодів, формування стереотипів та їхнє подолання. Окремо, К.Велліс розповів про принцип адміністративного поділу країни та функціонування федерального уряду.

Центр елліністичних студій
та грецької культури