Треті роковини з дня загибелі Святослава Горбенка

3 жовтня в Інституті філології відбулося вшанування пам'яті Святослава Горбенка - 19-річного студента-філолога, який загинув, захищаючи Донецький аеропорт.

"Святославами нарекали дітей за часів Київської Русі. Це ім'я вказує на воїнський дух і князівське походження. Такі риси були і в Святослава, який загинув героїчно - рятуючи пораненого побратима", - зауважує Іван Бондаренко, завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії, на якій Святослав вивчав японську.

Це вже треті роковини з дня загибелі Святослава, але у пам'яті колег-японістів свіжі спогади про нього як про сповненого жаги до життя, патріотично свідомого юнака, який завжди був приватним і щирим.

Біля аудиторії, яку названо на честь кіборга, студенти, викладачі, заступники директора вшанували пам'ять Святослава та поклали квіти до пам'ятної дошки,аби вкотре згадати подвиг 19-річного студента і на прикладі нього показати лицарський дух і відважність української молоді.

Олександра Касьянова, фото - Валерій Попов