Зустріч із брехтознавцями з Німеччини

21 вересня 2017 року на запрошення кафедри германської філології та перекладу до Інституту філології завітали науковці з Ауґсбурга – Юрґен та Кароліне Гілесгейми. Під час лекції, присвяченій творчості Бертольда Брехта, німецький професор представив глибокий аналіз п’єси «Тригрошова опера» ("Dreigroschenoper“), розкриваючи автобіографічні особливості твору. Завдяки музичному та відео-супроводу студенти змогли відчути атмосферу того часу. Після лекції Кароліне Гілесгейм провела літературно-критичний семінар, на якому німецька дослідниця разом зі студентами аналізували дитячі вірші Б. Брехта. Завдяки цьому аудиторія змогла відкрити для себе нові сторони життя та творчості німецького драматурга.

Аліна Олексюк,
Фото - Анастасія Мельник