Творчий конкурс «Стань письменником» - 2012

Ти пишеш вірші? романи? п’єси?

І хочеш вдосконалювати свої вміння, аби СТАТИ ПИСЬМЕННИКОМ?

Тоді навчання за програмою «літературна творчість» у Київському національному університеті – для тебе.

А першим кроком до студентського квитка може стати КОНКУРС, який вперше цього року проводить Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національна спілка письменників України.

Для участі у конкурсі потрібно надіслати свої твори, а також максимально повну інформацію про себе за електронною адресою littvorchist@univ.net.ua або поштою:
01601, м. Київ, бульв. Т.Шевченка,14, ауд.117, кафедра теорії літератури, компаративістики і літературної творчості

Роботи можна надсилати з 1 листопада до 31 грудня 2012 року.

Переможці конкурсу будуть оголошені у березні 2013 року. Вони користуватимуться пільгами при вступі до Київського національного університету за програмою «літературна творчість».

Деталі конкурсу – у положенні «Про Всеукраїнський конкурс учнівської літературної творчості «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (у вкладеному файлі).

Додані файли: