Неоелліністи на грецькому телеканалі

У травні 2017 року у розпал Євробачення Центр елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького відвідали члени грецької делегації на чолі з П.Цольясом. Грецькі журналісти цікавились минулим та сьогоденням елліністики в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «роботи та дні» студентів-неоелліністів.

Під час зустрічі співробітники Центру познайомили журналістів ЕРТ з традиціями елліністики в КНУ, розповіли про фундаторів елліністичних студій – проф. А.О. Білецького та доц. Т.М. Чернишову, продовжувачів їхньої справи – проф. Н.Ф. Клименко та проф. О.Д.Пономарева, молодше покоління українських неоелліністів, окреслили основні напрямки неоелліністичних досліджень, познайомили з перекладацькими студіями. В бесіді взяли участь студенти Інституту філології, що розповіли про свій досвід навчання на спеціальності «неоелліністика», участі в освітніх програмах в Греції, спільне та відмінне в українцях та еллінах.

Передача про київських неоелліністів була продемонстрована 27 вересня 2017 р. на каналі грецького державного телебачення ЕРТ. Її можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=6qDfNvkMMh4&feature=share