Радіоефір 11.02

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

А ось і він – листопад! Як і обіцяли, не забарився. Холодними ранками, короткими днями, темними вечорами підкрався так непомітно та швидко. ЛистопАд – особливий місяць… Студенти починають усвідомлювати, що сесія не за горами, вулиці міста готуються до приходу справжніх морозів, а в рекламах починає з’являтися новорічна тематика … І не треба жалітися, що мерзнуть руки і обвітрюються губи. Недарма ж у народі говорять: «Листопад – вересню внук, жовтню син, а зимі рідний батечко».

А зараз прослухайте анонс подій:
8 листопада о 17.00 в Актовій залі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться концерт "Зірка + зірка", присвячений святкуванню Дня Інституту філології. Валерій Чемес, який танцює; Дмитро Дергач, який співає; Юрій Ботвінкін, Юліанна Матасова та інші супер-stars чекатимуть на Вас!!

Не пропустіть зіркове шоу на головній сцені Університету!
І наостанок, як завжди, корисна і приємна інформація.
Зігріти тіло холодної днини вам допоможе чай і теплий одяг, а серце і розум радимо зігрівати… поезією. Отож, радіо ІФ дарує вам, шановні слухачі, тепло прекрасного вірша Ліни Костенко:
«Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.
А листя просить: – Дай нам тої втіхи!
Сади прекрасні, роси – як вино.
Ворони п'ють надкльовані горіхи.
А що їм, чорним? Чорним все одно»

Тримайтеся. Ми дізнавалися: все буде добре!
З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.