Лексикографічна праця авторства медіалінгвістів ІФ

За науковою редакцією завідувача кафедри стилістики та мовної комунікації проф. Л.І. Шевченко вийшов друком сучасний словник "Нові слова та фразеологізми в українських мас-медіа" (автори - професор кафедри стилістики та мовної комунікації Лариса Шевченко та доцент кафедри стилістики та мовної комунікації Дмитро Сизонов). До новаційної лексикографічної праці долучилися студенти кафедральної спеціалізації "Медіалінгвістика". Словник налічує понад 400 нових слів та фразеологізмів, що дозволяє показати реальний стан і статус української мови в масовій комунікації. Лексикографічне видання буде щорічним та продовжує кафедральну серію проекта "Ідеї, постаті, тексти в українській культурі".

Авторами опрацьовано більше 50 електронних та друкованих видань, а також проаналізовано кілька десятків промов та інтерв'ю політиків, здійснений опис рекламних кампаній України. Збір матеріалу триває і в новому виданні будуть представлені нові слова та фразеологізми медійного простору за 2017-2018 рр.