Урочисте відзначення Дня будителів національного свята Болгарії

У перший день листопада в Інституті філології кафедра слов'янської філології відзначала національне свято Болгарії - День будителів.

Співробітники кафедри слов'янської філології підготували надзвичайно цікаву культурно-освітню програму святкування. Зі вступним словом виступили завідувач кафедри проф. Паламарчук Ольга Леонідівна та президент товариства "Україна-Болгарія", Посол миру, академік Української Академії русистики, доктор філософії, почесний доктор права проф. Седих Юрій Іванович, які наголосили на важливості цього свята та його відзначання в Україні зокрема.

З привітальннями виступили Назвичайний і повноважений Посол Республіки Болгарії в Україні пан Красімір Мінчев, Радник Посольства Республіки Болгарії в Україні пан Петр Танев, доцент, лектор болгарської мови, літератури та культури пані Маріета Гіргінова та доцент кафедри слов'янської філології Чмир Олена Романівна.

Культурну програму презентували студенти-болгаристи, які розповіли про історію та сучасність святкування Дня народних будителів, про діячів національного і культурного відродження Болгарії. Завершилося свято декламуванням віршів, співом болгарських пісень та хоро "Бяла роза".

Олександра Борейчук