Посвята в першокурсники: анонс

Дорогі першокурсники вітаємо вас із вступом до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ось і закінчилося таке хвилююче літо для вас. Позаду іспити, турботи, ЗНО, а попереду – нова сторінка студентського життя.

У вас воно буде особливим, адже лекції вам читатимуть найкращі викладачі України, які вивчили не одне покоління фахівців. Заняття будуть проводитися у старовинному корпусі, зведеному ще в 19 сторіччі з неповторною творчою атмосферою.

Пам’ятайте, студентський квиток Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який ви отримаєте, це не просто документ. Це можливості. Докладіть максимум зусиль і використайте їх сповна! Наснаги вам. Творчих злетів і перемог!

Посвята у першокурсники відбудеться 31 серпня о 14.00 в Червоному корпусі університету ( вул.Володимирська, 60)