Претенденти на держслужбу пройшли атестацію щодо вільного володіння українською мовою

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу є вільне володіння державною мовою. Зважаючи на це, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка було створено Атестаційну комісію, яку очолила доц. Галина Усатенко. До складу Атестаційної комісії щодо володіння державною мовою входять науковці Інституту філології (д.філол.н., проф. Л.І. Шевченко, к.філол.н., доц. О.В. Бас-Кононенко, к.філол.н., доц. С.М. Різник) та секретар – фахівець І категорії Л.В. Кузнецова.

У липні уже втретє в Інституті філології відбулося засідання створеної комісії. 27 липня члени Атестаційної комісії опрацювали 278 заяв і прийняли атестацію у 35 претендентів. Учасники атестації продемонстрували достойний рівень володіння українською мовою. Створення Атестаційної комісії та свідоме налаштування претендентів на держслужбу є важливою реформою нашої країни, тож за відкритістю і прозорістю процесу атестації слідкували провідні українські ЗМІ.