Хочеш стати персознавцем?

Запрошуємо абітурієнтів вивчати перську мову у найкращому університеті України - Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Сучасна перська мова використовує арабське письмо з додаванням 4 спеціальних літер для властиво перських звуків, тому вона вчиться легко. Навчаючись за освітньою програмою "Перська мова і література та переклад, західноєвропеська мова", студент з 4 курсу ОС "бакалавр" буде вивчати ще й арабську.

Студенти Інституту філології швидко опановують перську, і вже з першого
курсу починають говорити нею на початковому рівні. Висококваліфіковані викладачі кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу, за якою закріплені студенти-іранознавці, викладають різноманітні курси фонетики, стилістики, історії мови, а також лінгвокраїнознавство, теоретичну фонетику і граматику.

Студенти-орієнталісти мають змогу навчатися в Ірані, практикуючи мову і вдосконалюючи свої навички.

Зважаючи на вимоги сучасного ринку праці, в Інституті філології окрім основної мови фаху вивчають й другу західноєвропейську. Другою мовою у студентів, які вивчають перську, є англійська мова, яка також записується у дипломі. Закінчивши ОС "бакалавр" зазначеної освітньої програми студент може впевнено заявити, що знає і фарсі, і англійську на одному рівні, а вже по закінченню магістратури може працювати як фахівцем з фарсі,так і з англійської, а найчастіше з двох мов: фарсі і англійської.

Якщо ти цікавишся східними країнами, любиш вивчати мови, подорожувати і завжди дізнаватися про щось нове - тобі чекаємо тебе у приймальній комісії східних мов за адресою: м.Київ, ст.м.Виставковий центр, вул.Глушкова, 4Б. Контактний телефон: 099 668 90 13

Категорії: