Нова освітня програма із вивчення азербайжанської мови

Цьогоріч при кафедрі тюркології за напрямом підготовки 014 – «Середня освіта» проводиться набір на освітню програму «Азербайджанська мова і література, англійська мова». За цією освітньою програмою можуть навчатися як етнічні азербайджанці, які постійно проживають в Україні, так і українці.

Актуальність відкриття зазначеної спеціальності зумовлена потужною діаспорою азербайджанців на території України, а також потребою у викладачах азербайджанської мови для навчання дітей представників азербайджанської діаспори у Києві, Миколаєві, Дніпропетровську та Харкові та інших містах України.

З другого курсу студенти зазначеної спеціальності будуть вивчати ще й турецьку мову і літературу, а також матимуть можливість проходити мовне стажування в кращих вищих навчальних закладах Азербайджану, педагогічну практику – у середніх школах, де викладається азербайджанська, турецька та англійська мови (у т.ч. і за
кордоном).

Випускники кафедри тюркології після закінчення навчання зможуть працювати у наукових установах, редакціях та приватних компаніях.