Кореїсти Інституту філології на фестивалі "Кореяда-2017"

14-15 червня в Українському домі відбувся ХХІ Всеукраїнський фестиваль корейської культури та мистецтва "Кореяда-2017". Щорічний захід відбувся за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні, всеукраїнської асоціації корейців та Корейського культурного центру. Представники цих установ урочисто відкрили фестиваль.

У концертній програмі взяли участь анамбль традиційного корейського танцю "Тораді", гімнастка Вероніка Цой, а також співаки і музиканти з різних міст України. Гостем фестивалю став ансамбль народного танцю Республіки Корея. Упродовж двох днів фестивалю також діяла фотовиставка Джонга Сонгте "Life of Deportation and Settlement".

Такий фестиваль є чудовою можливістю ознайомитися з традиціями і культурою країни Далекого сходу і обмінятися досвідом кореєзнавцям. Таку подію не оминули і наші філологи. Студенти і викладачі кафедри Мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії на чолі з проф. Іваном Бондаренком відвідали фестиваль, де мали змогу поспілкуватися з колегами та отримати насолоду від концертної програми.

фото - Дмитро Андріанов