Травневе засідання Вченої ради ІФ

30 травня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. На порядок денний були винесені такі питання: конкурсні та контрактні справи, підготовка Інституту до вступної кампанії, звітність щодо екзаменаційної літньої сесії студентів, результати олімпіад тощо.

Розпочав засідання директор проф. Григорій Семенюк, відзначивши студентів, які вибороли перемогу в інтелектуальному конкурсі та у конкурсі молодіжних ініціатив.

Про моніторинг складання літньої сесії студентів розповіли заступники директора Сергій Скрильник, Галина Усатенко та Надія Янкова. Щодо особливостей вступної кампанії розповів присутнім головний секретар відбіркової комісії Інституту філології Сергій Різник.

Заступник директора Ганна Черненко звітувала про ІІ тур Всеукраїнських студентських олімпіад. В Інституті філології було проведено олімпіади з перекладу з англійської, французької, німецької мови 19-20 квітня, а також олімпіади "переклад з арабської", "переклад з перської мови" 11-12 квітня. Наші студенти посіли перші місця на олімпіадах. Ганна Черненко відзначила загальну успішність студентів ІФ в олімпіадах МОН 2016-2017 рр.

Наприкінці навчального семестру було обрано Кращого викладача року. Цьогоріч цей титул отримала директор Єгипетського центру арабської мови та культури Олена Хоміцька.