Воркшопи з Керолін Вестбрук в ІФ

Минулого тижня, відповідно до договору про співпрацю у межах програми мобільності (КА1) Еразмус + між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Саутгемптонським університетом Солент (Велика Британія) до Інституту філології завітала координатор проекту від університету Солент професор Керолін Вестбрук.

У період з 16 по 20 травня за участю пані К. Вестбрук, відомого фахівця із мовного тестування, відбувся ряд заходів: воркшопи для студентів і викладачів методики викладання іноземної мови, семінари і лекторії. Керолін Вестбрук спеціалізується на тестуванні вмінь англійської мови академічного спрямування, є автором посібника з академічної англійської, виданого Кембрідж Юніверсіті Прес, автором численних наукових статей, присвяченим проблемам мовного тестування. Тож в межах проектів ТЕМПУС та Еразмус +, координаторам яких виступає пані Вестбрук, вона є запрошеним доповідачем на багатьох міжнародних конференціях.

Кафедра методики навчання української та іноземних мов і літератур організувала 17 травня для магістрів 1 курсу освітньої програми «Українська та іноземна філологія: теорія та методика навчання» (спеціалізація «Середня освіта») заняття з академічної мобільності за участі Керолін Вестбрук. Вона ж провела інтерактивні семінари із академічної англійської мови для студентів-сходознавців. А 18 травня запрошена фахівчиня виступила з доповіддю про організацію навчання англійської мови академічного та професійного спрямування в університеті Солент на зустрічі з викладачами кафедри методики навчання української та іноземних мов і літератур. Відбувся також науково-практичний семінар для викладачів з проблем тестування англійської мови академічного та професійного вжитку.

Робота у межах проекту мобільності була спрямована на удосконалення програми навчання студентів магістратури англійської мови академічного спрямування та розробку навчального посібника відповідно до реальних потреб студентів, визначених у ході опитування магістрантів.

Проведені заходи стали цінним практичним досвідом та зміцненням міжнародних і міжуніверситетських зв’язків, адже участь у семінарі разом з викладачами Інституту філології взяли члени Всеукраїнської асоціації з мовного тестування та оцінювання, що працюють в університетах Києва, Вінниці. Харкова, Сум та Черкас.

Викладачі Інституту філології організували для пані Керолін пізнавальні екскурсії після ряду лекцій і воркшопів. Гостя відвідала музей історії університету в Червоному конкурсі та музей під відкритим небом у Пирогові.