Іспано-українські наукові пошуки

22 травня розпочалася перша міжнародна іспано-українська наукова конференція "Мультинаціональна та мультидисциплінарна комунікація в європейському просторі вищої освіти". Вітальні слова на відкритті конференції виголосили: проректор Петро Бех, Посол Іспанії Херардо Анхель Бугайо Оттоне, заступник декана з міжнародних відносин в університеті Кадіса Франсіско Рубіо Куенка, президент Асоціації іспаністів в Україні. Модератор конференції - доцент кафедри теорії та практики перекладу романських мов імені Миколи Зерова Інституту філології Галина Верба. Конференція триватиме три дні - 22-24 травня. У межах іспано-українського зібрання діятимуть секції, тематика яких засвідчує розмаїття наукових пошуків у галузі перекладознаства, літературознавства та мовознавства.

Варто зауважити, що за останні два роки Київський університет імені Тараса Шевченка та університет Кадіс (Іспанія) за допомогою міжнародної програми обмінів "Erasmus" зміцнили співпрацю. А відтак здійснюють спільні наукові пошуки, розбудовуючи іспано-українські студії.

Олександра Касьянова