Дні шведської культури в ІФ

Перед святковими вихідними в Інституті філології відбувалися Дні шведської культури. Урочисте відкриття відбулося 24 квітня за участі представників посольства та інших високоповажних гостей. А вже з наступного дня і до кінця робочого тижня розпочалися різноманітні заходи, присвячені культурі Швеції.

Студенти, які вивчають шведську мову, та всі охочі, мали можливість ознайомитися з історією та особливостями культури країни із серії лекцій, як от: "Сучасна література Швеції", "Швеція очима українського туриста", "Скандинавська міфологія у дзеркалі мови", про волонтерство і на вчання у Швеції та багато іншого. В один із днів відбувся показ фільму Інгмара Бергмана «Сунична галявина» мовою оригіналу, який став цікавою практикою для студентів-філологів. Завершився тиждень 29 квітня дружнім пікніком у парку Шевченка.