Радіоефір 10.29

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

Сьогодні останній жовтневий ефір радіо ІФ. Час летить дуже швидко. І скоро ви й незчуєтеся, як проводжатимете осінь … А тому не забувайте, що реактивність часового плину ще ніхто не скасовував. Будьте завжди старанними, вчасно виконуйте домашні завдання, читайте твори та пишіть реферати, аби не зустріти зимову сесію із величезними переляканими очима та знайомими кожному з нас «хвостами».

А зараз прослухайте анонс найближчих подій:
- До 31 жовтня триватиме фотоконкурс «Мій Інститут філології», приурочений до Дня народження Жовтого корпусу. Поспішайте, у вас в запасі ще три дні, щоб висловити свою фотолюбов до рідного інституту! Приносьте світлини у 13 ауд.

І за давньою традицією на завершення ефіру корисна порада для всіх.

Народна мудрість говорить: «Знання – це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього». Здавалося б, дивне поняття – «вміння вчитися»… Насправді ж все легко пояснити. Просто запам’ятайте три правила: вчитися старанно, вчитися відповідально, а головне – вчитися із задоволенням! За такої умови, вважайте, що ключ від скарбу знань у вас у кишені!
Тримайтеся! Усе буде перфектно!)))

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.